gdm 2.0.0 - en to uk translation catalogue (439 entries)

en: 
    Could not delete session %s
       Error: %s
uk: 
    Не вдалося стерти сеанс %s
       Помилка: %s

en: 
    Could not remove session %s
       Error: %s
uk: 
    Не вдалося видалити сеанс %s
       Помилка: %s

en: 
    Could not write session %s
       Error: %s
uk: 
    Не вдалося записати сеанс %s
       Помилка: %s

en: %s language selected
uk: Вибрана мова: %s

en: %s session selected
uk: Вибраний сеанс %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
uk: %s: %s не існує - а мусить.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
uk: %s: %s більше дозволеного системним адміністратором розміру.

en: %s: %s is not a regular file.
uk: %s: %s не є звичайним файлом.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
uk: %s: %s не належить uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
uk: %s: Заиіс %s дозволений групі.

en: %s: %s is writable by group/other.
uk: %s: Запис в %s дозволений групі/стороннім.

en: %s: %s is writable by other.
uk: %s: Запис в %s дозволений стороннім.

en: %s: Can't open fifo!
uk: %s: неможливо відкрити FIFO!

en: %s: Cannot get local addresses!
uk: %s: неможливо отримати локальні адреси!

en: %s: Could not bind socket
uk: %s: не вдалося прив'язатися до сокета

en: %s: Could not make FIFO
uk: %s: не вдалося створити FIFO

en: %s: Could not make socket
uk: %s: не вдалося зробити сокет

en: %s: Could not open FIFO
uk: %s: невдалося відкрити FIFO

en: %s: Could not read address
uk: %s: неможливо зчитати адресу

en: %s: Directory %s does not exist.
uk: %s: Каталог %s не існує.

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу CHLD

en: %s: Error setting up HUP signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу HUP

en: %s: Error setting up INT signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу INT

en: %s: Error setting up TERM signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу TERM

en: %s: Error setting up USR1 signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу USR1

en: %s: Error setting up USR2 signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сиґналу USR2

en: (C) 2001 Lee Mallabone
uk: © 2001 Лі Маллабон

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
uk: Графічна програма для налаштування Менеджера Дисплея GNOME (GDM)

en: A-M
uk: А-Л

en: A-M|American English
uk: А-Л|Американська англійська

en: A-M|Azerbaijani
uk: А-Б|Азейбарджанська

en: A-M|Basque
uk: А-Б|Баскська

en: A-M|British English
uk: А-Л|Британська англійська

en: A-M|Bulgarian
uk: А-Л|Болгарська

en: A-M|Catalan
uk: А-Л|Каталонська

en: A-M|Chinese (simplified)
uk: А-Л|Китайська (спрощена)

en: A-M|Chinese (traditional)
uk: А-Л|Китайська (традиційна)

en: A-M|Croatian
uk: М-Я|Хорватська

en: A-M|Czech
uk: М-Я|Чешська

en: A-M|Danish
uk: А-Л|Датська

en: A-M|Dutch
uk: А-Л|Голондська

en: A-M|English
uk: А-Л|Англійська

en: A-M|Estonian
uk: А-Л|Естонська

en: A-M|Finnish
uk: М-Я|Фінська

en: A-M|French
uk: М-Я|Французька

en: A-M|Galician
uk: А-Л|Ґалійська

en: A-M|German
uk: М-Я|Німецька

en: A-M|Greek
uk: А-Л|Грецька

en: A-M|Hebrew
uk: А-Л|Єврейська

en: A-M|Hungarian
uk: М-Я|Угорська

en: A-M|Icelandic
uk: А-Л|Ісландська

en: A-M|Italian
uk: А-Л|Італійська

en: A-M|Japanese
uk: М-Я|Японська

en: A-M|Korean
uk: А-Л|Корейська

en: A-M|Latvian
uk: А-Л|Латвійська

en: A-M|Lithuanian
uk: А-Л|Литовська

en: ADDRESS
uk: АДРЕСА

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
uk: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmАаБбВвГгҐґДдЕеЄєЖжЗзИиІіЇї

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Add session
uk: Додати сеанс

en: Allow group writable files and directories
uk: Дозволити доступні для групи на запис файли й каталоги

en: Allow logging in as root (administrator) user.
uk: Дозволити реєстрацію користувачем root (адміністратор).

en: Allow root to login with GDM
uk: Дозволити вхід користувачу root

en: Allow world writable files and directories
uk: Дозволити доступні для всіх на запис файли й каталоги

en: Always restart X servers
uk: Завжди перезапускати сервери X Window

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply the current changes
uk: Застосувати поточні зміни

en: Are you sure you want to reboot the machine?
uk: Ви дійсно хочете перезавантажити машину?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
uk: Ви дійсно хочете вимкнути машину?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
uk: Ви дійсно хочете призупинити машину?

en: Authenticate before running --command
uk: Автентикувати перед запуском --command

en: Authentication failed
uk: Збій автенфікації

en: Authentication failure!
uk: Збій автентикації!

en: Authorization Details
uk: Авторизаційні подробиці

en: Automatic login
uk: Автоматичний вхід

en: Automatic login:
uk: Автоматичний вхід:

en: Available Sessions
uk: Доступні сеанси

en: Background
uk: Тло

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Background image:
uk: Зображення на тлі:

en: Background program
uk: Програма на тлі

en: Background program:
uk: Програма на тлі:

en: Background type:
uk: Тип тла:

en: Basic
uk: Основні

en: Broadcast query
uk: Трансляційний запит

en: Browse
uk: Знайти

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Can't find /etc/pam.d/%s!
uk: Неможливо знайти /etc/pam.d/%s!

en: Can't lock screen
uk: Неможливо заблокувати екран

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
uk: Неможливо відкрити типове зображення: %s. Переглядача портретів буде заблоковано!

en: Can't open default host icon: %s
uk: Неможливо відкрити файл типової піктограми хоста: %s

en: Can't open icon file: %s. Suspending iconify feature!
uk: Неможливо відкрити файл піктограми: %s. Мінімізацію буде заблоковано!

en: Can't set PAM_RHOST=%s
uk: Неможливо встановити PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_RUSER=%s
uk: Неможливо встановити PAM_RUSER=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
uk: Неможливо встановити PAM_TTY=%s

en: Choose a host to connect to from the selection below.
uk: Виберіть комп'ютер для для під'єднання з наведеного нижче списку.

en: Choose an icon
uk: Вибрати піктограму

en: Choose server
uk: Вибрати сервер

en: Choose the X server to start
uk: Виберати X-сервер для запуску

en: Choose the directory to search for faces
uk: Виберіть каталог для пошуку портретів

en: Chooser
uk: Вибір

en: Chooser command:
uk: Команда вибирання:

en: Color
uk: Колір

en: Command
uk: Команда

en: Command line:
uk: Командний рядок:

en: Configurator command:
uk: Команда програми налаштування:

en: Configure the GNOME Display Manager.
    Please submit any bugs or feature requests at http://bugzilla.gnome.org under the `gdm' product.
uk: Конфіґурування Менеджера дисплея GNOME.
    Будь ласка, відсилайте повідомлення про помилки та пропозиції на http://bugzilla.gnome.org до продукту "gdm".

en: Configure...
uk: Налаштувати...

en: Connect
uk: З'єднатись

en: Connection Settings
uk: Установки з'єднання

en: Could not set signal mask!
uk: Неможливо встановити маску сигналу!

en: Couldn't authenticate user
uk: Не вдалося автентикувати користувача

en: Couldn't open session for %s
uk: Не вдалося відкрити сеанс для %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
uk: Не вдалося встановити керування обліком %s

en: Couldn't set credentials for %s
uk: Не вдалась акредитація для %s

en: Create new session
uk: Створити новий сеанс

en: Custom command line:
uk: Нетиповий командний рядок:

en: Debugging
uk: Налагодження

en: Debugging output
uk: Налагоджувальний вивід

en: Default
uk: Типовий

en: Default $PATH:
uk: Типовий $PATH:

en: Default GNOME session file:
uk: Типовий файл сеансу GNOME:

en: Default face image:
uk: Типовий портрет:

en: Default font:
uk: Типовий шрифт:

en: Default host image:
uk: Типове хостове зображення:

en: Default locale:
uk: Типова локалізація:

en: Delete server
uk: Стерти сервер

en: Denied XDMCP query from host %s
uk: Відмова на запит XDMCP від хоста %s

en: Determines whether GDM should kill X clients started by the init scripts when the user logs in.
uk: Визначає, чи буде GDM знищувати X-клієнтів запущених сценаріями ініціалізації на вході користувача в систему.

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory for host images:
uk: Каталог хостових зображень:

en: Disconnect
uk: Від'єднатись

en: Display initialization directory:
uk: Каталог ініціалізації дисплея:

en: Displays per host:
uk: Дисплеїв на хост:

en: Do not lock current screen
uk: Не блокувати поточний екран

en: Edit server
uk: Виправити сервер

en: Enable XDMCP
uk: Увімкнути XDMCP

en: Enable debugging output
uk: Увімкнути налагоджувальний вивід

en: Enter a name for the new session
uk: Введіть назву нового сеансу

en: Environment
uk: Середовище

en: Error reading session script!
uk: Помилка зчитування скрипта сеансу!

en: Error reading this session script
uk: Помилка зчитування скрипта сеансу

en: Exclude these users:
uk: Виключити таких користувачів:

en: Executables
uk: Виконавчі

en: Exit the application
uk: Вийти з програми

en: Expert
uk: Експертні

en: Extra arguments
uk: Додаткові арґументи

en: Extra arguments:
uk: Додаткові арґументи:

en: Extra options for Xnest
uk: Додаткові параметри для Xnest

en: Extras
uk: Розширення

en: Face browser
uk: Перегляд портретів

en: Failed to restart self
uk: Збій перезапуску себе

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
uk: Не вдалось запустити X-сервер декілька разів за короткий проміжок часу; вимкнення дисплея %s

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
uk: Неможливо відкрити файл %s для зчитування
    Помилка: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
uk: Неможливо відкрити файл %s для запису
    Помилка: %s

en: GDM Configuration Utility
uk: Утиліта конфіґурування GDM

en: GDM Configurator
uk: Налаштування GDM

en: GDM Host Chooser
uk: Вибір хоста в GDM

en: GDM Login
uk: Реєстрація в GDM

en: GDM is not running.
    Please ask your system administrator to start it.
uk: GDM не запущено.
    Будь даска, попросіть системного адміністратора запустити його.

en: GDM runs as this group:
uk: GDM виконується від цієї групи:

en: GDM runs as this user:
uk: GDM виконується від цього користувача:

en: GNOME Desktop Manager
uk: Менеджер робочого столу GNOME

en: GNOME Display Manager Configurator
uk: Конфіґуратор менеджера дисплея GNOME

en: Gdm restarting ...
uk: Перезапуск GDM...

en: General Appearance
uk: Загальний вигляд

en: Global faces directory:
uk: Загальний каталог портретів:

en: Gnome
uk: GNOME

en: Greeter Look and Feel
uk: Вигляд привітання

en: Greeter command:
uk: Команда привітання:

en: Group writable
uk: Доступні для групи на запис

en: Gtk+ RC file:
uk: RC-файл GTK+:

en: Halt command:
uk: Команда зупинки:

en: Help
uk: Довідка

en: Honour indirect requests
uk: Дозволити непрямі запити

en: Hosts
uk: Хости

en: Hosts to list:
uk: Хости в списку:

en: How to use this application
uk: Як користуватись цією програмою

en: Iconify the login window
uk: Мінімізувати вікно реєстрації

en: Image
uk: Зображення

en: Information
uk: Інформація

en: Invalid server command '%s'
uk: Неправильна серверна команда "%s"

en: Kill 'init' clients
uk: Знищити клієнти "init"

en: Language
uk: Мова

en: Last
uk: Останній

en: Limits
uk: Обмеження

en: Listen on UDP port:
uk: Прослуховування на порту UDP:

en: Locale file:
uk: Файл локалізації:

en: Localization
uk: Локалізація

en: Lock position
uk: Зафіксувати позицію

en: Logging directory:
uk: Каталог журналювання:

en: Login appearance
uk: Вигляд реєстрації

en: Login behaviour
uk: Режим реєстрації

en: Login sessions
uk: Сеанси реєстрації

en: Logo:
uk: Логотип:

en: Make this the default server
uk: Зробити типовим сервером

en: Manually set position
uk: Встановити позицію вручну

en: Max pending indirect requests:
uk: Максимум поточних непрямих запитів:

en: Maximum face height:
uk: Максимальна висота портета:

en: Maximum face width:
uk: Максимальна ширина портрета:

en: Maximum indirect wait time:
uk: Максимальний час очікування в непрямих запитах:

en: Maximum pending requests:
uk: Максимум поточних запитів:

en: Maximum remote sessions:
uk: Максимум віддалених сеансів:

en: Maximum session file length:
uk: Максимальна довжина файлу сеансу:

en: Maximum user file length:
uk: Максимальна довжина файлу користувача:

en: Maximum wait time:
uk: Максимальний час очікування:

en: Minimised Icon:
uk: Мінімізавана піктограма:

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Most recently queried hosts
uk: Останні запитувані хочти

en: N-Z
uk: М-Я

en: N-Z|Brazilian Portuguese
uk: М-Я|Бразильська портуґальська

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
uk: М-Я|Норвежзька (бокмель)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
uk: М-Я|Новежзька (ньорськ)

en: N-Z|Polish
uk: М-Я|Польська

en: N-Z|Portuguese
uk: М-Я|Портуґальська

en: N-Z|Romanian
uk: М-Я|Румунська

en: N-Z|Russian
uk: М-Я|Російська

en: N-Z|Slovak
uk: М-Я|Словацька

en: N-Z|Slovenian
uk: М-Я|Словенська

en: N-Z|Spanish
uk: А-Л|Іспанська

en: N-Z|Swedish
uk: М-Я|Шведська

en: N-Z|Turkish
uk: М-Я|Турецька

en: N-Z|Ukrainian
uk: М-Я|Українська

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: No
uk: Ні

en: No picture selected.
uk: Немає малюнка.

en: No serving hosts were found.
uk: Немає комп'ютерів, що обслуговують.

en: No.
uk: Номер

en: None
uk: Немає

en: OPTIONS
uk: ПАРАМЕТРИ

en: Only accept user owned files and directories
uk: Дозволити лише файли й каталоги, що належать користувачу

en: Only root wants to run gdm
uk: Лише root може запустити gdm

en: Open a session to the selected host
uk: Відкрити сеанс з вибраним хостом

en: Options
uk: Параметри

en: Other
uk: Інші

en: Other|POSIX/C English
uk: Інші|Англійська POSIX/C

en: PID file:
uk: Файл PID:

en: POST session scripts directory:
uk: Каталог післясеансових сценаріїв:

en: PRE session scripts directory:
uk: Каталог передсеансових сценаріїв:

en: Paranoia
uk: Параноя

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paths
uk: Шляхи

en: Permissions:
uk: Права:

en: Pick a Font
uk: Вибір шрифту

en: Pick a color
uk: Вибір кольору

en: Please enter your username
uk: Введіть вашу назву користувача

en: Please insert 25 cents to log in.
uk: Будь-ласка, киньте 25 копійок для входу.

en: Please wait: scanning local network for XDMCP-enabled hosts...
uk: Будь ласка, зачекайте: локальне мережа сканується на наявність комп'ютерів, що підтримують XDMCP...

en: Position
uk: Позиція

en: Quit
uk: Вийти

en: Quiver on failure
uk: Здригання на збоях

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Reboot command:
uk: Команда перевантаження:

en: Reboot your computer
uk: Перезавантажити ваш комп'ютер

en: Reboot...
uk: Перезавантажити...

en: Refresh
uk: Оновити

en: Remember this setting
uk: Запам'ятити ці параметнри

en: Remove session
uk: Видалити сеанс

en: Rescan
uk: Пересканувати

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart after logout
uk: Перезапустити після завершення роботи

en: Restart now
uk: Перезапустити зараз

en: Retry delay:
uk: Затримка повтору:

en: Revert settings
uk: Відновити установки

en: Revert to settings in the configuration file
uk: Повернутися до параметрів вказаних у конфіґураційному файлі

en: Root $PATH:
uk: Кореневий $PATH:

en: Root login disallowed on display '%s'
uk: Вхід для root заборонений на дисплеї '%s'

en: Run in background
uk: Запустити на тлі

en: Running %s for %s on %s
uk: Виконання %s для %s на %s

en: SOCKET
uk: СОКЕТ

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Scan every 'x' seconds:
uk: Період сканування (у секундах):

en: Security
uk: Безпека

en: Select GNOME session
uk: Вибрати сеанс GNOME

en: Select a GTK+ theme file (gtkrc)
uk: Виберіть файл теми GTK+ (gtkrc)

en: Select a file containing Locale information
uk: Вибрати файл, що містить інформацію про локалізацію

en: Select a logo to be displayed during login
uk: Виберіть логотип, що буде відображатись під час реєстрації

en: Select a photo
uk: Вибрати фото

en: Select an image for users with no 'face'
uk: Виберіть зображення для користувачів без портрета

en: Select how relaxed permissions are
uk: Виберіть наскількі гнучкі права

en: Selected session name:
uk: Назва вибраного сеансу:

en: Send the specified protocol command to gdm
uk: Відіслати вказану протокольну команду до gdm

en: Server
uk: Сервер

en: Servers
uk: Сервери

en: Session
uk: Сеанс

en: Session configuration
uk: Конфіґурація сеансу

en: Session directory:
uk: Каталог сеансу:

en: Set as default
uk: Зробити типовим

en: Setup my GDM Face
uk: Налаштувати моє фото в GDM

en: Should GDM print authentication errors in the greeter
uk: Чи має GDM друкувати повідомлення про помилки автенфікації у привітанні

en: Show choosable user images (enable face browser)
uk: Показати зображення користувачів

en: Show the 'system' menu, (for reboot, shutdown etc.)
uk: Показати системне меню (для перезавантаження, вимкнення тощо)

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
uk: Вимкнути ваш комп'ютер

en: Shut down...
uk: Вимкнути...

en: Socket for xdm communication
uk: Сокет для помунікування з xdm

en: Standard X server:
uk: Стандартний X-сервер:

en: Standard server
uk: Стандартний сервер

en: Static Servers (servers to always run)
uk: Статичні сервери (завжди запущені сервери)

en: Suspend command:
uk: Команда призупинення:

en: Suspend your computer
uk: Призупинити ваш комп'ютер

en: Suspend...
uk: Призупинити...

en: System
uk: Система

en: TYPE
uk: ТИП

en: The background should be a color
uk: Колір на тлі

en: The background should be an image
uk: Зображення на тлі

en: The background should be the standard background
uk: Типове тло

en: The greeter settings will take effect the next time
    it is displayed.  The rest of the settings will not
    take effect until gdm is restarted or the computer is
    rebooted
uk: Установки привітання матимуть ефект наступного разу
    під час відображення. Інші установки не матимуть ефекту
    доки GDM не буде перезапущено чи комп'ютер перезавантажено.

en: The system administrator has
    disabled your account.
uk: Системний адміністратор
    заборонив ваш рахунок.

en: This is %n
uk: Це -- %n

en: This panel displays GDM's fundamental system settings.
    
    You should only change these paths if you really know what you are doing, as an incorrect setup could stop your machine from booting properly.
    
    Choose "Basic" if you just want to change your machine's login appearance.
uk: Ця панель показує систені установки найважливіших параметрів GDM.
    
    Ви маєте змінювати ці шляхи лише, якщо ви ДІЙСНО ЗНАЄТЕ що ви робите, бо некоректне встановлення може не дати вашій машині вірно завантажиться.
    
    Виберіть "Основні", якщо ви просто хочете змінити зовнішній вигляд вашої реєстрації.

en: This panel displays the basic options for configuring GDM.
    
    If you need finer detail, select 'expert' or 'system setup' from the list above.
    
    This will display some of the more complex options of GDM that rarely need to be changed.
uk: Ця пель показує основні параметри конфіґурації GDM.
    
    Якщо вам потрібні дрібніші деталі, виберіть "Експертні" чи "Встановлення системи" з списку приведеного вище.
    
    В цьому випадку буде відображено деякі складніші параметри GDM, які рідко потрібно змінювати.

en: This will destroy any changes made in the configuration.
    Are you sure you want to do this?
uk: Це знищить усі зміни зроблені у цій конфіґурації.
    Ви переконані, що хочете це зробити?

en: This will destroy any changes made in this session.
    Are you sure you want to do this?
uk: Це знищить усі зміни зроблені у цьому сеансі.
    Ви переконані, що хочете це зробити?

en: Too many X sessions running.
uk: Запущено надто багато сеансів X Window.

en: Unknown error occured.
uk: Сталася невідома помилка.

en: User %s not allowed to log in
uk: Користувачу %s не дозволено реєструватися

en: User 'auth' FB directory:
uk: Користувацький каталог відступу авторизації:

en: User 'auth' directory:
uk: Користувацький каталог авторизації:

en: User 'auth' file:
uk: Користувацький файл авторизації:

en: Username:
uk: Користувач:

en: Welcome message:
uk: Привітальне повідомлення:

en: Welcome to %n
uk: Ласкаво просимо до %n

en: Welcome to %s
uk: Ласкаво просимо до %s

en: World writable
uk: Доступні для всіх на запис

en: X position:
uk: X-позиція:

en: X-server setup
uk: Налаштування X-сервера

en: XSession
uk: X-сеанс

en: Xinerama screen:
uk: Екран Xinerama:

en: Xnest command line
uk: Командний рядок Xnest

en: Xnest mode
uk: Режим Xnest

en: Xnest server:
uk: Сервер Xnest:

en: Y position:
uk: Y-позиція:

en: Yes
uk: Так

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
uk: Ви вибрали %s для цього сеансу замість вашого звичайоного - %s.
    Чи хочете ви зробити %s типовим для майбутніх сеансів?

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
uk: Вам потрібно бути зареєстрованим користувачем root для зміни конфіґурації GDM.

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
uk: Обраний вами тип сеансу %s не інстальований на цій машині.
    Чи хочете ви зробити %s типовим для майбутніх сенсів?

en: _Configuration
uk: Конфіґурація

en: basic_settings
uk: основні установки

en: expert
uk: експертні

en: focus_first_x_window: cannot fork
uk: focus_first_x_window: неможливо розгалудити

en: focus_first_x_window: cannot open display %s
uk: focus_first_x_window: неможливо відкрити дисплей %s

en: gdm already running. Aborting!
uk: gdm вже запущено. Зупинка!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
uk: gdm_auth_user_add: Не вдалося заблокувати файл cookie %s

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
uk: gdm_auth_user_add: Не вдалося відкрити файл cookie %s

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
uk: gdm_auth_user_remove: Проігноровано підозрілий файл cookie %s

en: gdm_child_action: Aborting display %s
uk: gdm_child_action: Аварійне від'єднання від дисплея %s

en: gdm_child_action: Halt failed: %s
uk: gdm_child_action: Зупинка не вдалася: %s

en: gdm_child_action: Master halting...
uk: gdm_child_action: Системна зупинка...

en: gdm_child_action: Master rebooting...
uk: gdm_child_action: Системне перезавантаження...

en: gdm_child_action: Reboot failed: %s
uk: gdm_child_action: Перезавантаження не вдалося: %s

en: gdm_chooser_parse_config: No configuration file: %s. Aborting.
uk: gdm_chooser_parse_config: Немає файлу конфігурації: %s. Зупинка.

en: gdm_config_parse: Authdir %s does not exist. Aborting.
uk: gdm_config_parse: Каталогу авторизації %s не існує. Зупинка.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not a directory. Aborting.
uk: gdm_config_parse: Каталог авторизації %s - не каталог. Зупинка.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
uk: gdm_config_parse: Каталог авторизації %s не належить користувачу %s, групі %s. Зупинка.

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
uk: gdm_config_parse: Не знайдено групу gdm (%s). Зупинка!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
uk: gdm_config_parse: Не знайдено власника gdm (%s). Зупинка!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
uk: gdm_config_parse: Невірний рядок сервера в файлі конфігурації. Проігноровано!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
uk: gdm_config_parse: Не визначено католог авторизиції.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
uk: gdm_config_parse: Не встановлено привітання.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
uk: gdm_config_parse: Не вказано каталог сансів.

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
uk: gdm_config_parse: gdm має не належати групі root. Зупинка!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
uk: gdm_config_parse: root не может бути власником gdm. Зупинка!

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
uk: gdm_config_parse: Xdmcp вимкнено, а локальний сервер не визначений. Зупинка!

en: gdm_config_parse_most: Invalid server line in config file. Ignoring!
uk: gdm_config_parse_most: Невірний рядок сервера в файлі конфігурації. Проігноровано!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
uk: gdm_daemonify: невдалий виклик fork()!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
uk: gdm_daemonify: невдалий виклик setsid(): %s!

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
uk: gdm_login_parse_config: Немає файлу конфіґурації: %s. Використовується типовий.

en: gdm_login_session_init: Session script directory not found!
uk: gdm_login_session_init: Не знайдено каталогу із скриптами сеансів!

en: gdm_parse_enriched_login: Failed creating pipe
uk: gdm_parse_enriched_login: Не вдалося створити канал

en: gdm_parse_enriched_login: Failed executing: %s
uk: gdm_parse_enriched_login: збій виконання: %s

en: gdm_parse_enriched_string: String too long!
uk: gdm_parse_enriched_string: Рядок надто довгий!

en: gdm_server_spawn: Can't fork Xserver process!
uk: gdm_server_spawn: Не вдалося розгалудити процес X-сервера!

en: gdm_server_spawn: Could not open logfile for display %s!
uk: gdm_server_spawn: Не вдалося відкрити файл журналу для дисплея %s!

en: gdm_server_spawn: Error setting HUP to SIG_DFL
uk: gdm_server_spawn: Помилка встановлення HUP у SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TERM to SIG_DFL
uk: gdm_server_spawn: Помилка встановлення TERM у SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting USR1 to SIG_IGN
uk: gdm_server_spawn: Помилка встановлення USR1 у SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Xserver not found: %s
uk: gdm_server_spawn: Не знайдено X-сервер: %s

en: gdm_server_start: Error setting up ALRM signal handler
uk: gdm_server_start: Помилка встановлення обробника сигналу ALRM

en: gdm_server_start: Error setting up CHLD signal handler
uk: gdm_server_start: Помилка встановлення обробника сигналу CHLD

en: gdm_server_start: Error setting up USR1 signal handler
uk: gdm_server_start: Помилка встановлення обробника сигналу USR1

en: gdm_signals_init: Error setting up HUP signal handler
uk: gdm_signals_init: Помилка встановлення обробника сигналу HUP

en: gdm_signals_init: Error setting up INT signal handler
uk: gdm_signals_init: Помилка встановлення обробника сигналу INT

en: gdm_signals_init: Error setting up TERM signal handler
uk: gdm_signals_init: Помилка встановлення обробника сигналу TERM

en: gdm_slave_exec_script: Can't fork script process!
uk: gdm_slave_exec_script: Не вдалося розгалуди скрипт-процес!

en: gdm_slave_exec_script: Failed starting: %s
uk: gdm_slave_exec_script: Запуск не вдався: %s

en: gdm_slave_greeter: Can't fork gdmgreeter process
uk: gdm_slave_greeter: Не вдалося розгалудити процес gdmgreeter

en: gdm_slave_greeter: Can't init pipe to gdmgreeter
uk: gdm_slave_greeter: Не вдалося ініціалізувати канал до gdmgreeter

en: gdm_slave_greeter: Error starting greeter on display %s
uk: gdm_slave_greeter: Помилка запуску greeter на дисплеї %s

en: gdm_slave_init: Error setting up CHLD signal handler
uk: gdm_slave_init: Помилка встановлення обробника сигналу CHLD

en: gdm_slave_init: Error setting up TERM/INT signal handler
uk: gdm_slave_init: Помилка встановлення обробника сигналу TERM/INT

en: gdm_slave_session_start: Authentication completed. Whacking greeter
uk: gdm_slave_session_start: Автенфікацію завершено. Перехід до привітання.

en: gdm_slave_session_start: Could not become %s. Aborting.
uk: gdm_slave_session_start: Не вдалося стати %s. Зупинка.

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
uk: gdm_slave_session_start: Не вдалося запустити сеанс `%s'

en: gdm_slave_session_start: Error forking user session
uk: gdm_slave_session_start: Помилка розгалудження сеансу користувача

en: gdm_slave_session_start: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
uk: gdm_slave_session_start: Скрипт PreSession повернув значення > 0. Зупинка.

en: gdm_slave_session_start: User not allowed to log in
uk: gdm_slave_session_start: користувачу не дозволено реєструватись

en: gdm_slave_session_start: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
uk: gdm_slave_session_start: Користувач пройшов аутентифікацію, але не вдалося виконати getpwnam(%s)!

en: gdm_slave_xioerror_handler: Fatal X error - Restarting %s
uk: gdm_slave_xioerror_handler: Фатальна помилка X Window - перезапуск %s

en: gdm_xdmcp_close: No XDMCP support
uk: gdm_xdmcp_close: Немає підтримки XDMCP

en: gdm_xdmcp_decode: Could not create XDMCP buffer!
uk: gdm_xdmcp_decode: Не вдалося створити буфер XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode: Could not read XDMCP header!
uk: gdm_xdmcp_decode: Не вдалося зчитати заголовок XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode: Incorrect XDMCP version!
uk: gdm_xdmcp_decode: Невірна версія XDMCP!

en: gdm_xdmcp_decode_packet: Unknown opcode from host %s
uk: gdm_xdmcp_decode_packet: Невідомий код операції з хоста %s

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Bad address
uk: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Невірна адреса

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not extract authlist from packet
uk: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Не вдалося виділити список авторизації з пакету

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display address
uk: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Не вдалося зчитати адресу дисплея

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display port number
uk: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Не вдалося зчитати номер порту

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Error in checksum
uk: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Помилка в контрольній сумі

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Display Number
uk: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Не вдалося зчитати номер дисплея

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Session ID
uk: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Не вдалося зчитати ідентифікатор сеансу

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Got KEEPALIVE from banned host %s
uk: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Отримано KEEPALIVE від забороненого хоста %s

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Class
uk: gdm_xdmcp_handle_manage: Не вдалося зчитати клас дисплея

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Number
uk: gdm_xdmcp_handle_manage: Не вдалося зчитати номер дисплея

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Session ID
uk: gdm_xdmcp_handle_manage: Не вдалося зчитати ідентифікатор сеансу

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Got Manage from banned host %s
uk: gdm_xdmcp_handle_manage: Отримано MANAGE від забороненого хоста %s

en: gdm_xdmcp_handle_query: Could not extract authlist from packet
uk: gdm_xdmcp_handle_query: Не вдалося виділити список авторизації з пакету

en: gdm_xdmcp_handle_query: Error in checksum
uk: gdm_xdmcp_handle_query: Помилка в контрольній сумі

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Data
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати аутентифікаційні дані

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Names
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати аутентифікаційні імена

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authorization List
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати список авторизації

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Client Address
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати адресу клієнта

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Connection Type
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати тип з'єднання

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Display Number
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати номер дисплея

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Manufacturer ID
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Не вдалося зчитати ідентифікатор виробника

en: gdm_xdmcp_handle_request: Failed checksum from %s
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Невірна котрольна сума з %s

en: gdm_xdmcp_handle_request: Got REQUEST from banned host %s
uk: gdm_xdmcp_handle_request: Отримано REQUEST від забороненого хоста %s

en: gdm_xdmcp_init: Could not bind to XDMCP socket!
uk: gdm_xdmcp_init: Не вдалася прив'язка до сокета XDMCP!

en: gdm_xdmcp_init: Could not create socket!
uk: gdm_xdmcp_init: Не вдалося створити сокет!

en: gdm_xdmcp_init: Could not get server hostname: %s!
uk: gdm_xdmcp_init: Не вдалося отримати назву хоста: %s!

en: gdm_xdmcp_init: No XDMCP support
uk: gdm_xdmcp_init: Немає підтримки XDMCP

en: gdm_xdmcp_run: No XDMCP support
uk: gdm_xdmcp_run: Немає підтримки XDMCP

en: main: Error setting up CHLD signal handler
uk: main: Помилка встановлення обробника сигналу CHLD

en: main: Error setting up HUP signal handler
uk: main: Помилка встановлення обробника сигналу HUP

en: main: Error setting up INT signal handler
uk: main: Помилка встановлення обробника сигналу INT

en: main: Error setting up TERM signal handler
uk: main: Помилка встановлення обробника сигналу TERM

en: system_setup
uk: установки системи

en: y = Yes or n = No? >
uk: т = так чи н = ні? >
